Rate this item
  • 0.00 / 5 5
(0 votes)

بررسی صنعت شیشه در عطرسازی: در کنار صنعت عطر صنعت شیشه و بسته بندی عطر نیز دنیایی برای خود دارد. در این کار پول و هنر و صنعت با هم گره خورده است. در زیر عکس چند نمونه از بطریهایی که بنظر جالب می اید آورده شده است. این کارها مربوط به کمپانی های lalique ، Swarovski ، Strongwater، Bruce Sillars، Baccarat می باشند:

 

عطرادکلن

 بررسی اجمالی صنعت شیشه در عطرسازی

لالیک یکی از بزرگترین و ظریفترین طراحان شیشه عطر می باشد. شرکت لالیک (Lalique) در سال ۱۸۸۸بعنوان یک تولید کننده کارهای هنری در شیشه و کریستال در در فرانسه بنیان گذاشته شد.

نگاهی به صنعت شیشه در عطرسازی

صنعت شیشه در عطرسازی

شرکت Baccarat یک تولید کننده شیشه و کریستال سلطنتی می باشد که در سال ۱۷۶۴ به دستور شاه لوئی پانزدهم در فرانسه بنیان نهاده شد. از سال ۲۰۰۵ این تولید کننده به تملک یک شرکت امریکایی درآمده است. خیلی از برندها و کارهای معتبر در طول تاریخ عطرسازی توسط این شرکت طراحی و تولید شده اند . از جمله آنها می توان به کارهایی از Guerlain ، jean patou و یا clive christian no 1 imperial majesty اشاره کرد.

Baccarat

شرکت Swarovski یک تولید کننده جواهرات و شیشه و کریستال اتریشی می باشد که در سال ۱۸۹۵ بنیان نهاده شده. دانیل سواروسکی اصالتا اهل چک بوده و در یک خانواده تولیدکننده کریستال متولد شد. خیلی از برندهای عطرسازی، کار طراحی و ساخت محفظه های عطر خود را به این شرکت میسپارند. نمونه آن همین شیشه عطر Fracas از برند Robert Piguet می باشد. این برند بطور مستقل خود صاحب یک واحد عطرسازی نیز می باشد.

swarovski

اخبار روز دنیای عطر را در لیلیوم دنبال کنید.

Previous Post با پلک بالا بازی کنید
Next Post در گرمای هوا مراقب آفتاب سوختگی باشید.

پاسخ دهید

codebazan